Osobnosti

Všechno nej, Jarede! :)

19. července 2009 v 21:09 | Elyone J. D.
Právě dnes slaví své 27. narozeniny herec Jared Padalecki :)
Narodil se 19.7. 1982 v San Antoniu (Texas, USA).
Znát ho můžete ze seriálů: Lovci duchů, Gilmorova děvčata nebo filmů: Jeden den v New Yorku či horroru Dům voskových figurín.

Já osobně miluju seriál Lovci duchů a přeju Jaredovi plno dalších úspěchů :)

Elyone J. D.

Drew Fuller oslavuje!

19. května 2009 v 20:59 | Elyone J. D.
Andrew Alan Fuller se narodil 19. května 1980 v Athertonu (Kalifornie, USA) a právě dnes je mu 29 let. Jeho herecké kariéře předcházel modeling, kdy předváděl a fotil pro značky Prada, Calvin Klein nebo pro Tommyho Hilfigera. Jeho snem však bylo odjakživa herectví. Nejdříve získával jen epizodní role v různých seriálech, až nakonec dostal nabídku na roli světlonoše Chrise v seriálu Čarodějky. Vidět jste ho mohli i ve filmech "Jedinečný", "12 podmínek k dědictví" nebo "Blonde Ambition".
Já osobně (jako velká fanynka Čarodějek =D ) jsem si ho již před několika lety velmi oblíbila a přeju mu všechno nejlepší a plno dalších úspěchů :))

Elyone J. D.

(Fotky v Celém článku.)

Hayden Christensen slaví!

19. dubna 2009 v 15:50 | Elyone J. D.
Dnes slaví své 28. narozeniny herec Hayden Christensen. Narodil se 19. 04. 1981 ve Vancouveru (British Columbia, Kanada). Vidět jste ho mohli například ve filmech Star Wars, Jumper či seriálu Cesta vzhůru (Higher Ground) a mnoha dalších...
Přeji mu tedy hodně štěstí a zdraví a samozřejmě plno dalších úspěšných rolí..

Elyone J. D.

(P.s: avatar mé výroby.)

Ed Speelers (Eragon :)

1. března 2009 v 17:29 | Elyone J. D.
Pokud jste někdo viděli film Eragon (což byla podle mě tak trochu parodie na knížku xP), jistě víte, že na následující fotce je představitel hlavního hrdiny Eragona - Ed Speelers :)
Ne že by se mi nějak extra líbil, ale na téhle fotce mu to podle mě moc sluší :)
 
 

Reklama