Změna číslo 2 ! .)

5. února 2009 v 22:11 | Elyone J. D. |  Menší nástěnka «
Tak a další informace :)

Ehm.. chtěla bych se omluvit, že to tu posledních 14 dní vypadalo tak opuštěně a články tu poslední dobou přibývaly tak střídmě. Bývám sice na počítači poměrně často, ovšem mnoho jiných okolností způsobuje, že nemám prakticky čas.
Buď jsem většinu času na jedné Internetové škole (nesmát se xP), anebo stahuju z Googlu obrázky *omluvný pohled*

Řekla jsem si ale, že s tím něco udělám. Zanedbávám totiž nejen svůj blog, ale už ani nenavštěvuju blogy, na které jsem vždycky tak ráda chodila. Takže se prostě přinutím udělat si čas na všechno, co mám ráda a nebudu to s ničím přehánět. Tak schválně! Jak mi to asi půjde?^^

Takže pokud by se mi zdálo, že tu na blogu už delší dobu něco nepřibylo, nebo kdybych měla chuť sem něco přidat a nevěděla co,rozhodnu se pro následující krok.

Do podrubriky Deníček přidám nějaký obrázek nebo fotografii, která má pro mě v daný den nějaký význam, nebo na kterou jsem ten den narazila a zalíbial se mi, nebo která bude ten den vyjadřovat můj pocit.

Můžete tak zjistit jak se cítím nebo co mám ráda a zároveň se pokochat nějakým uměleckým dílem nebo se nad tím pousmát a říct si, že jsem nejspíš divná.

Tak jako tak doufám, že tento můj mistrovský plán to tu trochu oživí .D
No snad se vám to nezdá jako špatný nápad .)
*
Jasnou mysl,
Elyone J. D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliota Eliota | Web | 6. února 2009 v 19:13 | Reagovat

Změny jsou to dobré. :) Alespoň to tu nebude tak prázdné. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama