Rozzářená

24. listopadu 2008 v 19:08 | Elyone J. D. |  Deníček
Nespoutaná. Plná síly, energie, bláznivých snů a nápadů.
A hlavně.. naprosto rozzářená z pár událostí :)


Tak zaprve, napadl sníh. Nevím proč, ale byla jsem přesvědčená že ho letos uvidím velice nerada a že ho začnu proklínat, jen co přede mnou přistane první opovážlivá vločka.. a víte co? Já se rozzářím..
No není to k zlosti? Já už se vůbec neznám! *zatváří se vyčítavě*
Ale opravdu mi ten snížek nevadí :) pořád je to bílé nadělení lepší, než ustavičné mokro, které dělá z těch holých chudáčků bez listí slizké stromy a na zemi samé bláto..
Jen mě mrzí, že ten snížek nejspíš nevydrží do Vánoc. Ale i tak z něj mám radost :))

No, zadruhé... prostě jsem dočetla třetí díl ságy od Stephenie Meyerové. Stmívání, Nový Měsíc a Zatmění už mám za sebou (už asi týden.) a víte co? Ve čtvrtek jdu do kina. Awww já se tak těším že tam snad omdlím jen co to začnou dávat :D dobře, to zase ne, ale.. musím se přiznat. Jsem na tomto příběhu velice závislá :)

A s Melískem jsme si začaly stavět luxusní vilku v The Sims (kdy já tu hru naposled hrála?). Přála bych vám ji vidět.. Je luxusní, novodobá, divná a .. prostě naše :D

Tak se mějte moc hezky, užívejte sněhu a těšte se na Vánoční prázky, já se těším taky .)

*

Bílý snížek za oknem,
Elyone J. D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicy Nicy | Web | 25. listopadu 2008 v 9:06 | Reagovat

Inuuu tak se sněhem s tebou naprosto souhlasím... :) Taky ho absolutně miluju... Btw v tý reklamě na O2 nad tímhle komentem právě taky sněží :) A jinak, Stmívání, mám dočtenou dvojku, na další nemám peníze:( :) Na film jdu ve čtvrtek, tak si pak budeme vyprávět:)

2 Eliota Eliota | Web | 25. listopadu 2008 v 17:31 | Reagovat

Tak tu ságu už mám přečtenou trochu dýl a taky ty knížky miluju! :) A do kina jdu také, smozřejmě! :D Ale bojíme se, že budu z toho zkalamná.. :(

3 Elyone J. D. (majitelka blogu) Elyone J. D. (majitelka blogu) | 25. listopadu 2008 v 19:36 | Reagovat

Nicy: já nemám ani jeden dílek *smutná* ale kamarádka si je půjčovala z knihovny a než jí uběhla lhůta, kdy to měla vrátit, tak sme si to předávaly a přečetlo nás to pět :D těším se a těším.. awww^^

Eli: ale nebój .) až na pár postav (třeba rosalie..) se mi obsazení filmu moc líbí a z těch nespočet ukázek z filmu na netu (thanks, youtube.) jsem snad nenašla jedinou, která by se mi příčila :))

Určitě se těš, bude to pecka .) a přinejhorším si řekni, že to s knížkou nijak nesouvisí a hodnoť to jako samostatný film :D i když si myslím, že se určitě povedl .) Ostatně.. uvidím ve čtvrtek (snad!:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama